Polyetylenová kánoe Vydra

Výrobce:NOE
Rozměry:450 x 80 x 40 cm
Nosnost:300 kg
Hmotnost:38 kg
Materiál:polyethylen
Počet osob:2
Charakter:turistická kánoe

Vydra - lehčí turistická kánoe snadno ovladatelná, vychází z laminátové vydry. Je to nejoblíbenější typ lodi českých vodáků s dlouhou tradicí a historií. Tato loď má vynikající jízdní vlastnosti - snadná ovladatelnost a vysoká rychlost. Lodě jsou dodávány s vnitřními pružnými karbonovými kýly, které při najetí na kámen zapruží (uhnou) a tím šetří dno lodě. Loď je proto výrazně rychlejší než lodě s obvyklými prolisy ve dně a navíc zde tolik nehrozí nebezpečí lavorového efektu (propadnutí dna často i po krátkodobém používání). Do lodi se pohodlně vejdou dva barely (umístěny u tyče ve středu lodi).


kánoe Vydra

Polyetylenová kánoe Samba 5.2

Výrobce:ŽELEZNÝ
Délka:520 cm
Šířka:89 cm
Nosnost:380 kg
Hmotnost:44 kg
Materiál:polyethylen
Počet osob:3-4
Charakter:turistická kánoe

Samba je ideální rodinná loď, do které se vejdou snadno dva dospělí, dvě děti, pes a bagáž pro všechny. Klasická a zároveň moderní, stabilní přitom obratná a rychlá, pohodlná, nerozbitná, tuhá a dokonce nepotopitelná.


kánoe Samba

Nafukovací kánoe BARAKA

Samovylévací kánoe BARAKA je ideální loď na turistiku i na mírně těžkou divokou vodu. Mimořádně pevný trup má výborné jízdní vlastnosti, které posádka ocení zejména při plavbě v peřejích. Baraka nabízí bezkonkurenčně bohatou vnitřní výbavu a mimořádně velký vnitřní prostor. Loď uveze 2 pasažéry a 1 dítě, respektive 350 kg nákladu.

Loď je vybavena samovylévacím dnem s rolovacím uzávěrem, protiskluzovými sedačkami, stehenními popruhy s bezpečnostní sponou, vázacím lanem na přídi a zádi a pružnou sítí na drobnosti v přídi a zádi lodě.

Výrobce:Gumotex
Rozměry:410 x 105 x 45 cm
Rozměr při sbalení:70 x 43 x 30 cm
Max. nosnost:350 kg
Hmotnost:23,5 kg
Materiál:Nitrilon®
Počet osob:2 + 1
Průměr bočního válce31 cm
Počet vzduchových komor:3
kánoe Baraka

Nafukovací raft a člun Colorado 450

COLORADO je univerzální člun pro prázdninové putování po řece s rodinou nebo pro plavbu na divoké vodě do středního stupně obtížnosti. Šestimístný člun je designovaný pro sportovní způsob plavby. Otevřená záď zajišťuje odtok vody při plavbě v peřejích. Legendární Colorado sloužilo jako plavidlo na mnoha expedicích do odlehlých koutů světa a dodnes je nejpopulárnějším závodním člunem v Čechách.

Loď je vybavena bezpečnostními dvojitými komorami bočních válců, otevřenou zádí pro odtok vody, třemi příčnými válci (sedačky), šesti páry úchytů pro chodidla, bezpečnostním lanem po obvodu a popruhovým okem na přídi.

Výrobce:Gumotex
Rozměry:450 x 165 x 50 cm
Rozměr při sbalení:68 x 55 x 31 cm
Max. nosnost:600 kg
Hmotnost:37,5 kg
Materiál:Nitrilon®
Počet osob:6
Průměr bočního válce40 cm
Počet vzduchových komor:5 + 5
raft Colorado 450

Menu

Novinky

30. červen 2017
Vodácký autobus o červencových svátcích

Během červencových svátků 5. a 6.7.2017 bude fungovat náš vodácký autobus. Jízdní řád naleznete zde.

29. březen 2017
Vodácký autobus a levnější doprava

Pro sezónu 2017 nabízíme několik novinek:
1) Služba Vodácký autobus, která bude zatím fungovat pouze o víkendech, ale umožní snadnější cestování vodáků v okolí Dyje.
2) Díky organizačním změnám byli schopni zlevnit cenu dopravy materiálu z nejfrekventovanějších výstupních míst (viz. Ceník)
3) Výrazná sleva dopravy pro jednodenní víkendové výlety. Pokud si budete půjčovat pouze jednu nebo dvě lodě, je cena dopravy materiálu z Krhovic pouze 100 Kč za loď, resp. 200 Kč za 2 lodě, avšak bez možnosti dopravy osob (v případě zajištění odvozu osob z naší strany je cena dopravy dle platného ceníku).

Doufáme, že s těmito změnami budete spokojeni.

19. únor 2017
Nové smluvní podmínky

Vyhlašujeme nové smluvní podmínky, které nabývají účinnosti dne 1.3.2017.

Změna se týká bodu 2: Pronajímatel má právo od smlouvy odstoupit v případě nesjízdnosti řeky pro malý nebo velký stav vody nebo v případě mimořádných událostí. V těchto případech se vrací záloha v plné výši.

Nové podmínky naleznete zde.

Otevírací doba

kdykoliv dle
potřeby vodáků

Kontakt

Půjčovna lodí Dyje
e-mail: pujcovna@vodaci.org
tel.: 727 841 363
GPS: 48.8549481N
        16.0408272E

Podporujeme

           Projekt Voda nebo alkohol

Partneři